חווית גיבוש המשלבת חוויה לצד אוכל טוב, הדרכה מעולה ופעילות המותאמת לכם

כשהמשפחה בתמונה בואו נעשה את זה גם כיף, גם חוויתי גם צבעוני וגם מתאים לערכי החברה

תגדירו את המטרה התאריך והתקציב ותנו לנו להשתגע.... נגיע ביחד למקומות נפלאים

אודות מפרשים

כל הסיפור התחיל כשראינו איך החזון והרעיון שלנו הופך כל אירוע אצל כל לקוח באופן אחר ומיוחד לחוויה. אירועים עסקיים שעם טאצ ותיבול מיוחד הפכו לאירוע עם נגיעה אישית ותוכן. הצלחנו להוציא מאדישותם גם את הרציניים ביותר.

טיול משפחתי שבדרך כלל היה נגמר בחיפוש מה לעשות או בקניות ואוכל, לחוויה משפחתית בלתי נשכחת. וחוויות של נוער וילדים עם תכנים שמותאמים בדיוק לגילאים האלה.

עם ניסיון של שנים בהדרכה ובהפקה שילבנו את היכולות שלנו למוצרים חוויתיים עם תוכן, כך שתוכלו למצוא במקום אחד את כל מה שאתם מבקשים. מצד אחד טיולים עצמאיים חוויתיים מעכשיו לעכשיו, ומצד שני אירועים ופעילויות עם תכנון ארוך טווח והפקה מקצה לקצה לפי התאמה ללקוח.

כי האירוע שלכם זאת ההנאה שלנו.

 

"היה כיף להיות כל המשפחה בירושלים בטיול עם משימות על הרכבת הקלה (היינו גם עם תינוק בעגלה), מעבר למשימות הביקור בשוק היה חוויה מיוחדת. מחכים למסלול הבא"

משפחת לביא תל- אביב.

"הבנים בתכנית הבר מצווה שלנו יצאו לבד עם מדריכים שלהם והיה להם מעניין וחווייתי להיות בתוך גבולות המסלול וליהנות מירושלים. קונספט מעולה"

תכנית בר מצווה שוהם.

"היינו קבוצה של כ-200 איש ועשינו מירוץ הורים וילדים מודרך כסיכום שנה. כל אחד מצא את המקום שלו. המסלול והאפליקציה מעולים, החידות מחדדות מחשבה למדנו והכרנו המון דברים ומקומות חדשים"

הורי יבנה רעננה

www.mifrasim.org | 052-6040957

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram